Freeze Dried Mamalar

yumik

Freeze dried mama kullanan var mı? Kuru mamaya göre daha mı faydalı sizce önerir misiniz

4 CEVAP

gamzegumus1

Ben de geçmek istiyorum çiğ beslemeye. Fakat bu konuda önyargılar olduğu ve çevremde kullanan da olmadığı için çekiniyorum. Kazıklı Maria’nın bununla ilgili bir videosunu var, onu izleyebilirsiniz o kedilerinde bu besleme yöntemini kullanıyor

yumik

Güncel

yumik

O videoyu izledim ama burdan da deneyimi bilgisi olan var mı merak ettim, benim de çevremde hiç yok

Ahudr

Ben de kullandim çokta memnundum fakat o dönem ilk kez susamsı parazit topladım totolarindan ama denk mi geldi o freeze dried mamalardan mi kaynaklandı maalesef onu bilemiyorum şimdi pek cesaretim yok açıkcası