Kedim Yediklerini Sindiremiyor.

aysenmz

Merhaba arkadaşlar. Kedimin mama yedikten sonra karnı gurulduyor ve bir süredir ishal. Bu durumun mamasını sindiremediği için olduğunu anladım. Hills sensitive stomach kullanmayı düşünüyorum. Bu mamayı ne kadar süre kullanmalıyım? Bir süre sonra düzeldiğinde eski mamasına geçiş yapsam sorun olur mu? Önceden böyle bir problemi yoktu. Ciddi bir enfeksiyon atlattıktan sonra olmaya başladı.

1 CEVAP

kj0122

Enfeksiyon atlattıysa hekim önerisiyle mama tercihinde bulunman en sağlıklısı mama geçişini en az 1 hafta 10 güne bölerek en sağlıklısı 2 hafta olcak şekilde eski mamayı azaltarak yapmalısın şikayetleri azaldığı süreçte mama değişikline gitmende bir sakınca olabilceğini düşünmüyorum