Migros Ta Dostluk Maması Diye Bir Şey Var Köpeğime Verebilir Miyim

mhmttnc

eğer saçmaysa af edersiniz:)
dostluk maması adında bir ürün var.bu mama sadece sokak hayvanları için mi yoksa evcil hayvanlara mama olarak kullanılabilir mi?

31 CEVAP

aleyn

verseniz de yemez muhtemelen sokaktakilerin de yediğini görmedim bu mamayı.

ozmet

niye kullanmasın ki

mhmttnc

teşekkürler:)

Ceronimo-

Verebilirsiniz ama vermeyin.
Goody içerik bakımından çok kötü bir mama maalesef.

mhmttnc

ben gördüm ama yanımda bulundurmam da fayda var

mhmttnc

viskas nasıl

mhmttnc

bir mama

ozmet

asla viskas kedime verdim günde 7 paket yiyordu neredeyse bağımlılık asla ama asla

mhmttnc

teşekkürler

Ya sacmalamayin kediyede ozel olarak 200 lira verip en lüks yemekten alicak haliniz yok herhalde ben market mamalarini kullaniyorum ucuzlarindan hic bir sey olmuyo gayet yiyolar ki ben cogunlukla ciger tavuk falan veriyorum bu kadar takintili olmayin kedi benden pahali yemek yiyo bunedir

Muzeyyennb

Genel de market ürünlerini tavsiye etmem

8 kilo değil oylesine girdim ben onu gayette zehirlenmiyolar bence siz fazla takintilisiniz benim kedim sokak kedisiydi yani oyle cins bir kedi degil bunlar alisik

Derdedermanim

Ucuz mama ile yavaş yavaş köpeğinizin organizmasını yıkıyorsunuz;bir şey olup olmuyacağını bilemezsiniz köpek köpektir ister dağda yaşasın ister sokakta et içeren ağırlıklı tahıl içermiyen neyle beslerseniz besleyin o markette satılanlar sığır yemi içinde hiç et olmuyan sadece aroması olan bile var hayvan kanıp yiyor siz herşeyi bizden iyi biliyorsanız sormanıza ne gerek var onu çözemedim takıntılı insan isek siz sadece patates ile beslenin başka bir şey yemeyin çünkü etcil değilsiniz ama köpeğinize et içeren mama alın.İnsan kendi için neler harcıyor gerekligereksiz köpeğine gelince para yok siz kendinizi düşünür köpeğinizi düşünmezseniz hasta oluncada masraf çıkarır ödemez nasıl olsa sokak hayvanı diye sokağa salarsınız takıntısız rahat ''huzurlu''.

Kedi köpek ;hayvan besleyen herkese ithaf olunur!

Bence gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz wihiskas kullandım ama duyduğuma göre bağımlılık yapıyormuş kime sorsam kullanmayın diyor

Ama wihiskas ve purina kullanmama rağmen hiç yan etkilerini görmedim