Kedim Çok İyiydi Bayram İçin Şehir Dışına Çıktığımızda Birden İshal Oldu

berrakseven

bayram için evden ayrılıp şehir dışına çıktık, bu süreçte evde erkek kardeşim ona bakıyordu ama gün içerisinde yalnızdı. bu akşam salona yere dışkısını yaptığını görmüş, ishal olarak. iştahsızlığı da varmış ve yemek yemiyormuş. Yalnız kalmayı sevmeyen bir kedi stres olduğu için mi böyle olmuş olabilir? normalde asla tuvaleti dışında bir yere de yapmazdı. Veterinere götürmeli miyiz hemen?

3 CEVAP

Mini2019

Acil veterinere götürsün.

Mslna01

Veteriner hekime gidin

Emirrckr

Normal bir durum değil,acil veterinere götürün.