Yavru Kedi Diş Çürümesi

Arkadaşlar çok hasta bir vaziyette kedi bulmuştum ama tüm bakımları yapıldı öncesinde farketmemiştim ama şu an dikkatimi çeken kedinin bir dişi çürük
Kedi 4 aylık bir yavru
Süt dişi çürüdüğü için veterinere götürmem gerekiyor mu ya da ne yapmam lazım
Çürüyen süt dişi olduğu için ve o dişi ileride düşeceği için çok önemsemedim ama bir şey yapmam lazım mı

2 CEVAP

sunnyv

Diş etinde kızarıklık, şişlik var ise veterinere götürmekte fayda var ağrı yapabilir yemek yemesini engelleyebilir. Porsiyonlarını yakından takip ederek iştahına etkisi var mı gözlemleyip ona göre götürebilirsiniz. Geçmiş olsun.

ilaydacakir

Oy kıyamamm ağrısı olabilir. Güvenilir düzgün veteriner biliyorsun bi göster zaten düşecek gerek yoksa söyler. Ama veterineri biliyorsan götür yani öbür türlü gerek yoksa bile çekelim edelim diye şeyapabilirler