Acilll

pistan32

Iki uc gun once buldugumuz yavru kediyi annesi kabul etmedi.Bulundugumuz yerde kedi sut tozu olmadigi icin marketten bebelac aldim gecen gun yazdigim soruya gelen cevaplar uzerine.ne kadar vermeliyim neyle sulandirmaliyim.Lutfen yardim edin

7 CEVAP

Ecerana

Eğer yanlış görmüyorsan bu kediyi boşuna bebelac ile beslemeye çalışmayın çünkü kendisi 1 aylığı geçmiş gibi duruyor bn ce yaş mama ile devam edin yiyemezse gene yaş mama yı ezip biberon dan ya da şrıngadan akacak şekilde sulandırıp verebilirsiniz

felishuman

Bebelacın kediler için pek de iyi olmadığını duymuştum ben. İnternetten kedi sütü sipariş verseniz daha iyi olur

pistan32

Sipariş vercek vaktimiz yok karni cok ac :(

pistan32

Sipariş vercek vaktimiz yok karni cok ac :(

pistan32

Yeni baslik acip tekrar fotograf koyayim cunku cok kucuk bir aylik olduginu sanmiyorum

felishuman

Uzun süreli kullanımda zarar verebilir. Birkaç gün siparişiniz gelene kadar arkadaşların tavsiye edeceği şekilde kullanabilirsiniz

Ecerana

Hmm ben yanlış görmüşüm o zamn evet yeni foto atsanız iyi olur