Bakabilir Misiniz Arkadaşlar

Mslna01

Kedim önceden yaş mama çok severdi tereddüt etmeden yerdi bir kere yanlışlıkla küflenmiş mama koydum ama yemedi tabi hemen fark ettim ve aldım ondan sonra yemedi ne yapmalıyım alışması için tekrardan

4 CEVAP

Emirrckr

Marka değiştirdiniz mi hiç?
Veya küflenmiş mama mesela pate yaş mamaysa şimdi parçalı,fileto yaş mamalara şans verebilirsiniz.
Farklı çeşitleri deneyin bakalım :)

Mslna01

Marka değiştirdim evet Felix kullanıyordum şuan meoya geçtim ikisini de yiyordu ama şuan ne Felix ne meo hiç bir şey yemiyor :( normalde pate yani ezme yemez,bunlar taneli mamalar yiyordu tiksindi sanırım çok üzülüyorum Felix sığır etliydi şuan meo ton balıklı

kj0122

Ben kedimde öncelikle gourmet kıyılmış tavuklu yaş mamayla başladım öğrendimki şeker oranı yüksek bir yaş mama markasıymış sonrasında nutri kıyılmış tercih ettim glutensiz ve şekersiz olanı rahatsızlığından dolayı bir süre yedi ve onuda yemek istemedi sonrasında hekimimiz bana hindi etli kıyılmış yaş mama tercih etmemi söyledi ve yaş mamayı red eden kedim şuan canavar gibi yiyor işin kötü tarafı o da gourmet kıyılmış hindi etli alıştırana kadar en azında sizde bir deneyin yiyorsa yavaş yavaş başka sağlıklı yaş mama tercihinde bulunabilirsiniz tavsiyedir

AsumanAtilgan

Veteriner bize yaş mamaların besleyici olmadığını söyledi ki zaten Felix, frisket vs hiç besleyici değil ne kurusu ne yaşı. Orijen, acaba shesir kullanin