Kedilerim Evde Tek

Coconutbey

Herkese iyi bayramlar, cenwzemiz vardı o yüzden kedilerim tek kaldı 5 gündür görmedim onları ama kardeşim ailem ziyarete geldiler hep ilgilendiler ben de görmeye geldim ama büyük kedim bana küsmüş benden uzaklaşıyor sevdirmek istemiyor hiç. Neden bunu yapar acaba ve bu durum düzelir mi çünkü birkaç gün daha mecburen evde olmayacağız:/ teşekkürler cevaplar için şimdiden

2 CEVAP

Emirrckr

Elbet düzelir,
Tavsiyem aranızı düzeltmek için bolca oyun ve ödül mamaları.
Kuzenimin kedisine adeta travma yarattım hatta soru açmıştım daha önce orda detaylı anlattım,
Önceden yatıp yuvarlanıp kendini sevdiren kedi,travmadan sonra beni görse tıslayıp kaçar oldu.
Resmen dolap altlarına falan girer çıkmazdı.
Bir gün dedim götüreyim benim kedimin sıvı ödül mamalarından.
Wanpy vardı elimde,şansa o gün onu koltukta yakaladım sakince yaklaştım elimde onu görünce o da yanaştı yemeye başladı.
Sonra vitamin yalatma vs.derken sanırım biraz olsun güvenimi kazandı.
Ardından bolca oyunla aramızı düzelttik :))
Hala eskisi gibi değiliz belki ama en azından kaçmıyor,sevdiriyor buna şükür.

Coconutbey

Teşekkür ederim bakalım mecbur birkaç gün daha evde olamicam insallah daha kotu olmaz