Acill

pistan32

Nasil beslemeliyim

4 CEVAP

Efsa_kk

Beaphear yavru kedi süt tozunu kullan 2 aylıktan küçükse büyükse yaş mama verebilirsin

Ecerana

Bana gene bir aylıktan büyük gibi geldi ya da tam bir aylık tır göz rengi ne mavi mi eğer yeşile yakınsa göz rengi önceki başlıkta dediğimi yapın bence annesi kabul ederse zaten bişey yapmanıza gerek yok

Efsa_kk

Bir başlıkta sipariş edicek vaktim yok demişsin bu mamayı Pet shoptan bulamazsan bebelac bir iki kullanımlık iyi ben de kızımı ilk gün onla beslemiştim veya keçi sütü ver

pistan32

Bebelacla besledik biraz once (7ml kadar verdik)kardeşlerinin yanına gene bıraktık bi ihtimal annesi kabul eder diye.:(