Kedimin Tırnağını Normal Tırnak Makasıyla Kessem Sorun Olur Mu?

Brcrkxi769

İki defa kedime tırnak makası sipariş ettim ve ikisi de işe yaramadı. Normal tırnak makasıyla da denemeye çekiniyorum. Sizce canını acıtır mı? Daha önce deneyen oldu mu? Bir videoda görmüştüm, normal tırnak makasıyla kesen birini. Tırnakları iyice uzadı. Kulağını kaşırken kulağını yaralamış sanırım. Sizce denemeli miyim?

4 CEVAP

Cennet29

Kaliteli bir tırnak makası alın ucuz olanlar malesef tırnağı iyice mahvediyor. Bizim tırnak makasımız onlara uygun değil. Tırnak makası alırken çelik uçlu olanlardan bakabilirsiniz

Cennet29

Kaliteli bir KEDİ tırnak makası alın ucuz olanlar malesef tırnağı iyice mahvediyor. Bizim tırnak makasımız onlara uygun değil. Hayvan tırnak makası alırken çelik uçlu olanlardan bakabilirsiniz

gece18

Ben normal tırnak makasıyla kesiyorum kedilerimi. Hiç acımıyor. Kesmeyi bildikten sonra kesebilirsiniz.

Kubra123kkk

Tırnağa flaş tutup damarı görerek damarın önünden keserseniz sıkıntı olmaz