Böbrek Taşı Düşürmüş Kediye Mama Önerisi?

Merhaba kedim erkek 3,5 yaşında kısır sarman. Yaklaşık 2,5 ay önce idrar yapamadığı için veterinerimize götürdük. Böbrek taşı olduğu söyledi mesanesini boşalttılar. 4 gün iğne oldu. Vitamin verdiler böbrek taşı için. Mamasını brit strutivite verdiler. Çok şükür geçti. Ama mamayı sevmedi zorla bitirdik. Şimdi de uniq struvite kullanıyor o da bitmek üzere. Onu da sevmiyor. Zaten 6,5 kilodan 6kiloya düştü bu sayede. Şimdi ne kullanmalıyız. Proplan struvite mi? Hiçbir zaman normal mamalara dönemeyecek mi? Biz hep nd veya proplan ile besliyorduk.

2 CEVAP

Optimeal
Sanabelle deneyebilirsiniz

basakttt

kediler genelde proplan, royal canin ve hills'in tadını daha cok seviyor. onların urinary mamalarını deneyebilirsiniz, hills daha kaliteli proplan ve royal'e göre