Yağlı Kuyruk

Kedimin yağlı kuyruk sendromuna yakalandığını düşünüyorum bu durum diğer kedilerime de bulaşır mı acaba?

2 CEVAP

sunnyv

Bulaşıcı değildir ama fazla protein kaynaklı oldu ise aynı beslenme düzenindeki kedilerinizde de olabilir

gozdeyilmaz

Korkulacak bir durum değil bizde yaşamıştık öncelikle kedimiz kısır mı? Veterinere götürmeniz gerekiyor bize hekimimiz kontrollerden sonra yıkamak için şampuan ve farklı bir solüsyon vermişti kısa sürede çözülmüştü