Sokaktan Aldim Ama Biseylerin Kirmasina Benziyor. Ne Olabilir Acaba

Sezensu

Yaklasik 2 aydir benimle. Omur boyu beraber olacagiz insallah. Sokaktan aldim diger kardeslerinin hepsi simsiyahh mavi gozluydu. Bu da karamel renkli mavi gozluydu fakat yesile dondu gozleri. Anneleri ölmus ve cocuklar taraglfindan siddet gormustu belediye toplarken sadece bunu alabildim barinak sartlarinda buyumesini istemedim :( herkesin yavrusu kendine cok guzel geliyordur eminim. Benimki de bana dunya guzeli ve essiz geliyor. Herseyi cok cabuk ogreniyor. Sanki kangalla biseyin kirmasi gibi ama ozellikleri bakimindan labradora benziyor. Haa bu sokak kopegi oldugundan rahatsiz oldugum anlamina gelmsin sadece aldigin bolge daglik ve insanlarin kopekelrini terk ettikleri bir yer. O acidan soruyrm yani varsa bi cinsi bikirsem onun haassasiyetlerine uygun olarak yetstrebilirm. Saygilarr sevgilerr patilerr :)

8 CEVAP

izzy

Boncuk boncuk bakıyor maşallah onu hic bırakma olur mu ?

kedicandir

oyy çok tatlııı :) maşallah

Phentos441

Border collie ve jack russel kirmasi galiba

Akitamaya

Borderlands ve Jack Russel ve gözleri ne güzel ALLAH ayirmasin

fenerrsena43

Cinsi bilemedim ama çik tatlı maşallah

Hhvddbj

Av köpeği bence bizdede vardi ayni sekil rengi tekti kulaklarında uzun görünüyor av kopegi yani

hayırlı olsun ömrü güzel olsun inşallah :) bende cins olayını bilmiyorum ama iyi dileklerde bulunayım istedim :)

sevenaelif

Gözlere bak ya çok şeker keşke ailem izin versede evde köpek besleyebilsem