Kedim Kumu Dışında Başka Yere Kakasını Neden Yapıyor Olabilir

Dilanharun

Kedim kumu dışında başka yere terasa belli aralıklarla kakasını yapıyor neden acaba

2 CEVAP

aslihan_e

Bir rahatsızlığı varsa yapabilir, tuvaleti temiz bulmuyorsa yapabilir, kapalı tuvaletse beğenmiyor olabilir, kumu kokuluysa rahatsız olabilir.

Montrama

Terasta sürekli aynı yere tuvaletini yapıyorsa oraya bir tuvalet daha koymayı deneyebilirsiniz. Genelde bir sağlık sorunu durumunda ya da tuvaleti kirli / dolu ise dışarı yapıyorlar.