Yarin Sehir Disina Cikiyorum

Yarin sehir disina cikicaz ve kediyi sizce almalimiyim evde bir kişi kalicak ama oda iyi bakamaz diye dusunuyorum gidecegimiz yol ilk once minibusle gidicez 1 saate yakin indikten sonra deniz otobusune binicez 40 dakika ve kedim ilk defa seyahat edicek sizce ne yapmaliyim bagirirmi cok yolda falan

4 CEVAP

Heiter

Her zaman için, öncelikli olarak, kedinin evde kalması gerektiğini düşünüyorum. Başka ortam, başka kokular demek. Kediniz için stres anlamına geliyor bu da. Kediniz kaç gün yalnız kalmış olacak?

Yalniz kalmicak evde birisi var ama benim madar iyi bakamayacagini dusunuyorum 2 hafta kadar falan

nyancat

Ben sıkıntı olucağını sanmıyorum deniz otobüsü arabaya kıyasla daha sakin.
Çıkmadan 1-2 saat öncesinde mama su vermeyi kesin çıkmadan öncede kedinizi kuma koyun tuvaleti varsa yapsın yolunuz çok uzun değilmiş zaten

Sevgi_ylzy

eğer hep tedirgin olucaksanız ve rahat edemiyicekseniz bence yanınıza alın ben bizim ufaklığa hep öyle yapıyorum deniz otobüsün de de pek sıkıntı çıkarmamıştı.