Yaş Mama Önerisi

Sevilayyyyy

Arkadaşlar schesir dışında yaş mama önerisinde bulunur musunuz? En kalitelilerini önerirseniz sevinirim. Kedim kısır. Bazı yaş mamalar da kısır yazarken bazıların da yazmıyor ama kısırların da kullanabileceği yazıyor schesir gibi. Bu türden mamaları önerirseniz de sevinirim. Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

yumik

Reflex essentials, nd, nutri feline

forbs

Acana yas mamasini benim kedilerim cok seviyor ben oldukca kaliteli oldugunu dusunuyorum

ilaydacakir

Acana, nd, moochie’nin çorbaları. Bu üçünü yiyor benimki bi
Bir de kendim brokoli ya da balkabağı, tavuk, azıcık havuç, biraz yulaf koyup suda haşlıyorum sonra da blendırdan geçirip buz küplerine koyuyorum. Yiyeceği zaman da mesela iki küp çıkarıyorum eriyip ısınınca şapır şupur yiyor