Mama Sorunu

Muzeyyennb

Golden cins köpeğim var. Beslenme olarak et,tavuk vs gidalari veriyorum. Veya konserve mama. Daha önce kuru mama verdim fakat istemiyor,yemiyor. Önerebileceğiniz en iyi mama nedir?

3 CEVAP

sophiee

Sophie için mama araştırırken şöyle bir blog bulmuştum. Bunun kedilisi neden yok diye de üzülmüştüm :) önerilen mamalar başlıklı bir yazı da var tek tek markaların analizini de yapmışlar. Okumanızı tavsiye ederim :))

http://kopeklerdebeslenme.blogspot.com/2016/02/onerilen-kopek-mamas-markalar.html?m=1

KediliBaba

sevabına yorum yapan çıkmış

Mavisa

Pro plan