Kedime Bazen Sert Davranıyorum, Benden Soğur Mu?

Merhabalar ben 2 aylık dişi bir kedi sahibiyim ve onu eve alalı yaklaşık 3 hafta oldu. Hayatımda ilk defa kedi beslediğim için ona olan davranışlarım ilişkimizi nasıl etkiler tam bilmiyorum. Bazen bir iş yaparken sürekli yanıma geliyor, yaptığım işi yapmamı engelliyor. Ben de benden ilgi istediğini düşündüğüm için onu biraz seviyorum oyun oynamak isterse oynuyorum ya da benzeri şeyler yani onla biraz vakit geçiriyorum fakat bazi zamanlar işe yarasa da bazen işe yaramiyor ve dikkatimi dağıtıyor. Ben de öyle olduğunda sert davranıyorum ve bazen kendimde olamayıp ona sert bir şekilde dokunup sonrasinda cok pisman oluyorum. Benden soğur diye çok korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ve az önce de dediğim gibi benden soğur diye çok korkuyorum

16 CEVAP

Cevaplarınızı dikkate alacağım Kedilisila12 ve Lokumhn. Çok teşekkür ederim.