Kedimmama Yemiyor

Hikmetalp51

Kedimi bir haftalığına şehir dışında olacağımız için kedisi olan bir tanıdığımıza bırakmıştık. Kaldığı yerde de kendi mamasını yememiş diğer mamayı yemiş. (Biz nd kullanıyoruz onlar proplan) Eve getirdiğimde kendi mamasını verdim ama yüzüne bakmıyor. Sizce neden olabilir? Trip mi atıyor bize ya da diğer mamayı daha çok sevdiği için ondan mı istiyor anlamadım.

7 CEVAP

KedicikUzum

Proplanin tadını çoğunlukla daha çok beğeniyorlar muhtemelen onun için diye düşünüyorum

Emirrckr

Proplan’ın tadını daha çok sevmiş olabilir.

KedicikUzum

Diretiyorsa başka bir mama alım bence çünkü sevmediği bir mamayı vermek eziyet gibi geliyor bana.

Hikmetalp51

Ek olarak eskiden bende proplan kullanıyordum. İçeriği daha iyi diye nd geçmiştim.

Hikmetalp51

Umarım eski mamasına döner diretiyor yememek için. Normalinden az yiyor

Hikmetalp51

Çok mama denedim en iyisi olarak bunu uygun gördüm normalde yiyor bu mamayı. Zaten normal şekilde yemeye de başladı.

Eğer kedinizde sindirim sıkıntısı yoksa sevdiği mamayı değiştirebilirsiniz