Yavru Kedim İçin Kaliteli Yaş Mama Arıyorum

Merhabalar 2 aylık yavru kedime şu ana kadar hep kuru mama verdim (onu sahipleneli yaklaşık 3 hafta oldu aldığımız günden beri hep kuru mama verdim). Yaş mama daha hiç vermedim hangi marka almalıyım bilmiyorum. Bir sorum daha olacaktı; yaş mama vermeye başlarsam hangi aralıklarla vermeliyim? Bilgili olan kişiler tavsiyede bulunarsa ve beni de bilgilendirirlerse çok sevinirim iyi günler.

7 CEVAP

yumik

Nd, nutri feline, schesir, animonda, reflex essential içerik olarak en kalitelileri yavru için olanları var. Şimdilik kuru mamaya alışması için haftada 1 verebilirsiniz sonra haftada 3-4 olur

AsumanAtilgan

Orijen, acaba, ND, schesir

acana kitten nutri feline animonda ve schesir kullanıyoruz biz dönüşümlü olarak, hepsinden çok memnunuz

AsumanAtilgan

Schesir, ND, Orijen, Acana

AsumanAtilgan

Schesir, ND, Orijen, Acana

sunnyv

Acana, Schesir, Hills, Royal Canin dönüşümlü kullanıyoruz haftaya 3 aylık olacak kedimize her gün 3 kere bir yemek kaşığı kulandırılmış ya da fish oil ile yumuşatılmış yaş mama veriyoruz çünkü sadece kuru mama yediğinde kilo almak yerine veriyordu sizinki ayına göre zayıf değilse haftada bir, iki uygundur.