Kedimin Patisinde Ki Yara Nedir

Pasayimben

Merhaba 2 haftadır kedimin patisinde kabuklanan ve yara gibi olan bişey çıktı tek patideyken diğerinede bulaştı ne olduğunu bilen daha önce başına gelen var mıdır

3 CEVAP

azraaaa

merhaba benımde basııma geldi kediimi apar topar götürdüm bi jel verdi onu sürmemi söylemişti ve öylede geçmişti sizde veterinere götürün kontrol etmekte fayda var 💘 gecmis olsun

azraaaa

merhaba benımde basııma geldi kediimi apar topar götürdüm bi jel verdi onu sürmemi söylemişti ve öylede geçmişti sizde veterinere götürün kontrol etmekte fayda var 💘 gecmis olsun

Pasayimben

Yarın bizde kontrole gidicez teşekkür ederiz veterinerinizin önerdiği jelin adı neydi ve veterineriniz yara için ne söylemişti internette benzer konularda mantar olduğu yazıyo