Kaka Yeme

Zzilli

Kaka yeme problemimizi aşamıyoruz ne yapmam gerekiyor ?

2 CEVAP

ursaminor

Köpeklerde aslında sık rastlanan bir şey bu sorun. Bu konuda şu yazıdan yararlanabilirsiniz. Veteriner anlatmış nedenini, nasılını ve kurtulma yollarını.

https://www.akc.org/expert-advice/health/common-conditions/why-dogs-eat-poop/

kedici

protein eksikliği,vitamin yetersizliği gibi nedenlerden olabiliyor,bazen kedinin ruhsal durumundan dolayı da bu görülüyo büyük ihtimal mamasının içeriği güzel bir mama ile değiştirilmesi gerekir veterinize bu konu hakkında soru sormalısınız :)