Kedi Dis Tartarı

azraaaa

3 kedim var 1 kediimin disi cekildi 3 disiydi sanirim diger kedilerimde aynı acıyı yasasın istemiyorum kendilerini zor tariyorum ama dislerini temizlemek istiyorum artık. petchef kedi organik hindistan cevizi yagı kullanan var mı? bir kızda gördüm kedisinin dislerini öyle fırçalıyordu baska onerisi olan var mı? bu yag iyi olur mu bunu alsam mı

2 CEVAP

Enidaesin

Biodent enzimatik diş macunu kullanıyorum ben de. Eğer diş etleri kızarıksa veteriner kontrolünde antibiyotik kullanmak çok etkili oluyor, diş macunu ve fırçası sadece tartar önlemek için zaten başka sorunu yoksa fırçalamak yeterli olur

Enidaesin

Ve bir de enzimatik diş macunları fiziksel fırçalama yapamasan da kimyasal olarak plakları eritiyor diye biliyorum