Kedi Kumu Onerısı

azraaaa

kedi kumu onerisi alabilir miyim ben genelde pudralı kullanıyodum ama degistirmeliyim diye düsündüm cokta sağlıklı olmuyolsrmıs sanirim onerisi olan var mı

6 CEVAP

meryem_artemis

Sandy kullanıyoruz. Yok denecek kadar az toz var. Bi de burada biri toi moi de hiç tozutmuyor demişti. Onu da bi ara denemek istiyorum.

sunnyv

Önceden kokusuz proline kullanıyordum ama çok toz sorunu oluyordu kedimin gözleri akıyordu ve kakasını yapar yapmaz alsak bile kumda hep koku oluyordu. Toi Moi aktif karbonluya geçtim hem o kadar toz yapmıyor hem de koku yok.

KedicikUzum

Ben semitaş markasının çam peletini kullanıyorum

KimJeongguk

Toi Moi aktif karbonlu çok iyi çok çok az tozutuyor, çok iyi topaklanıyor, koku olayıda minimum seviyede. Tavsiye ederim.

ilaydacakir

Kesinlikle Toi Moi. İndirimde stokluyorum umarım talep artıyor diye fiyatı uçurmaz o da :)

GzdeAkbuz

Pawmas da güzel