Kısır Kedisi Olanlar

Cennet29

Hangi kısır mamayı kullanıyosunuz? Hangi olumlu yada olumsuz etkisini gözlemlediniz? Neyinden memnunsunuz veya değilsiniz?

11 CEVAP

forbs

Bozita geyikli kisir kedi mamasi kullaniyorum bozitanin tavuklusunu ve kuzulusunu da kullandik kedilerim butun aromalari severek yediler. Kilolari ideal duzeyde zayif da degiller kilolu da degiller zaten bozita hareketli ve cok hareket etmeyen kediler icin farkli mama secenekleri sunuyor bu acidan cok iyi bence. Enerjileri vs. de oldukca yerinde. Ben genel olarak bozitadan cok memnunum tavsiye edebilirim

Mslna01

Felicia kısır somonlu kullanıyorum uzun zamandır herhangi bir yönünü görmedim memnunum ama siz veteriner hekime danışarak alabilirsiniz

Felicia kisir somonlu kullaniyorum orta seçmeni tavsiye üzerine başlamıştım halada devam ediyorum

simbakedi

acana, nd, natures variety bizim memnun kaldığımız mamalar. sanabelle denedik çok beğenmedi benimki. bozitayı yavruyken yiyodu geyik aromasını yemez diye almıyorum. proplan da yiyor bu arada cünkü uyguna geliyor alırken ancak çok kilo aldırdı kedime. ben de demiyorum ki biz az verdik ama doymuyor gibiydi, belki proplana denk gelmiştir. şu an hills diyet yiyor :D

meryem_artemis

Yavruyken proplan kullandık. Kısırlaştırdıktan sonra ise brit care kullanmaya başladık. Tüyleri çok daha yumuşak ve parlak. Ayrıca proplanda kakası top top gibiydi. Şuan kakası sağlıklı. İshal sorunu da yaşamadık.

AsumanAtilgan

Orijen, Acana, ND ama tahilsiz olsun

KimJeongguk

N&D somonlu kullanıyoruz uzun süre beğenerek yedi tüyleri yumuşacık. Şimdi ise N&D Tropical Selection serisinden kuzulu olanını aldım onu kullanmaya başlayacağız yakın zamanda.

simbakedi

tuy sagligi olarak acana>natures variety>nd>proplan diyebilirim. kedim acana yerken yaz gecisinde cok az tuy dokerdi, su anki mamasindan once proplan ve nd yiyordu evde tuylerden yeni bi kardes yaratabilecek haldeyiz ancak acana ve natures variety fiyatlsri ortada… ama arkadasimin kedisi cok memnun proplandan. butceniz varsa ve kediniz cok cesit et iceren mama sindirebiliyorsa acana oneririm. pacifica favori bizimkinin. aklini kaybediyo

Nanebey

N&D Tropical Selection Kuzu etli mamayı kullanıyorum iki kedim için de, kedilerimden birisi çok seçiçi o bile severek yiyor. Kedilerimden birisi çok oburdu mamayı değiştirdikten sonra gözle görüşür şekilde sakinledi doyuruculuğu güzel. İki kedim de hareketlendi, tüy renklerinde değişiklik oldu renkleri biraz açıldı, güzelleşti. tuvalete çıkmaları, su içmeleri şuan çok güzel. Biz memnun kaldık. Proplandan N&D ye geçtik

Cennet29

Bende aylardır sanabelle kullanıyorum. Sanabelle alabalıklı maması kedimin tüylerine çok iyi geliyodu ama kısır serisi tüylerini pek parlatmıyo güzelliği gitti sanki 😂 ama severek yiyo o konuda sıkıntı yok. Mamalar hakkında genel bi görüş almak için bu başlığı açtım. Herkes tecrübesini paylaşırsa mama değişirken herkese fikir olur.

Cennet29

Cevaplar için teşekkürler ama marka öneren olmuş ben markalara hakimim ztn mama önerisi istemedim. Sizler hangi mamayı alıyorsunuz hangi yönünü seviyosunuz yada sevmiyosunuz diye sormuştum.