Lütfen Çok Acill!!

Enidaesin

Arkadaşlar kedimin bacağı ve patisi şişti, morardı, daha sonra kanlı iltihap çıktı. Veteriner bir krem verdi onu kullandık geçmiyor, 2. Yara açıldı kanıyor bazen. Yarın yine götüreceğiz bu durumu yaşayan var mı evde ne yapabilirim klinikler pazar günü kapalı oluyor

2 CEVAP

O bölgeyi temizleyin kanama olunca. Tendürdiyotla kanamayı durdurup kristalin gibi bir şeyle temizledikten sonra kremi sürün. Yarın da veterinere gidin bence.

AsumanAtilgan

Başka veterinere goturun