Kedimin Dilinde Siyahlık

Arkadaşlar dükkanda baktığım 4 aylık kedinin dili siyahlaşmış resmini çekemedim
Ama iştahında ve davranışlarında herhangi bir sorun yok ve ağızında koku da yok
Dilinde ki siyahlık bir sorun olur mu önemli bir şey mi

1 CEVAP

Merhaba sizi korkutmak istemem ama insanlar da böyle bir durum oldummu yemek yerken kesilen dilin iyleşmemesi veya kırık dişin dili kesmesi sonucu o bölge iltihap kapar ordaki hücrelerin ölmesini sağlar tümör oluşur imkanınıs varsa veteriner kliniğe goturmenizi tavsiye ederim belki farklı bişe der