Yavru Kedi İstiyorum Tekırdag Saraya Getire Bilcek Olan Varsa Rica Edıyorum En Kısa Süre Ulaşın

Nursel59

İlk kedim öldü acısı var yeni sahiplenmek istiyorum ulaşın lütfen

6 CEVAP

Derdedermanim

Yazmayın direk arayın.Kimse adrese teslim yapmaz açıkcası evinden çıkıp kedi almaya gelmicek birine kedide teslim edilmez zaten bukadarına katlanmıyan kediye bakmaz osebeple başka şehirde olsa istiyorsanız gidip alın yok yakın olsun istiyorsanız sokaklar kedi dolu.Cins olsun diyorsanız ilanlarda iran british siyam ankara her tür kedi var ücretsiz.Normalda bu kediler 500-1000 tl arası ücretiz veriyorlar şimdi bu parayı ödemediği halde biri 100 tl ödeyip kedi almaya gidemiyorsa kedi almasın sokaktaki kedileri beslesin yeter.Yaşınız küçük ise ailenizle gidin ailenizden izin yok ise zaten almanız doğru olmaz.

burlo

sitede yuva arayanlar bölümünden tekirdağ'ı işaretleyerek yavru kedilerden birini sahiplenebilirsiniz. birinin başka bir şehirden ayağınıza kadar kedi getireceğini sanmıyorum. tekirdağda yavru sahiplendirmek isteyenlerle ortak bir noktada buluşmanız daha mantıklı olur. birkaç gün içinde sahiplendiğim yavruyu almak için 3saat yol gideceğim ailesi olacağınız can için biraz siz de harekete geçmelisiniz.

burlo

taşıma kabı olduğu sürece izin veriyorlar. dediğim gibi şehirler arasına gerek yok az önce baktım tekirdağda yavru ilanları var onlara yazmanızı tavsiye ederim. şehir içi toplu taşımalarda aşı karnesi olmadan da taşıma kabı içerisinde kedi yolculuğuna izin veriyorlar.

Nursel59

Evet ama otobüslerde istemiyorlar ben onu nasıl getırırım o var

Nursel59

Yazdımda kımse cevap ta vermıyor

ecembahar

merhaba nursel hanım, tekirdağ saraylıyım istanıbulda yaşıyorum. Sahiplenmek isterseniz bayram sonrası getirebillirim