Kedili Evde Nasıl Bir Halı Kullanılmalı?

sundowndread

Ben yazın evleniyorum ve ev düzüyoruz. Ne tarz bir halı alırsam kedinin tımalamasına dayanabilir acaba? Ona göre almak istiyorum. Hemen parçalanacak bir şey almak istemiyorum. Halıcıların hepsi bir farklı konuşuyor

4 CEVAP

Tırmalama tahtasına alıştırırsanız halıyı tırmalamaz diye düşünüyorum.

ssedef28

tırmalama tahtasıyla alakası yok bence koltuk perde halı bir şekilde tırmalanıyor uygun kumaşta alırsanız tırmalamaz sadece

Mini2019

Halıyı her türlü tırmalıyor. Kumaşta tay tüyünü ve kadifeyi tırmalamıyor benimki

aslihan_e

Tırmalama tahtası değil de yere serilen bir tırmalama halısı olunca halıyı değil de onu tırmalıyor bizimkiler. Ona özel bir tırmalama matı-halısı gibi bir şey alın bence. Diğer türlü onların tırnağına hiçbir halı dayanmaz. Dendiği gibi öyle kadifemsi şeylerdense yüzeyi pürüzlü ürünleri daha çok tırmalamak istiyorlar. Halı ne kadar sert, ketenimsi, pürüzlü olursa o kadar çok tırmalamak istiyorlar.