Kedide Pire

Merhaba sokakta kediler var sürekli kaşınıyorlar pire ilacı uygulamak istiyorum bilmediğim için sormak istedim hangi ilacı almalıyım bazısı küçük bazısı büyük sağlıklarına ve doğal yaşamına zarar vermeden yapmak istiyorum

1 CEVAP

Emirrckr

İlaç çok farketmiyor,
Kaliteli bir ilaç olsun o önemli.
Yalnız sayıca çoklarsa tek tek almak aşırı maliyetli olur size tavsiyem kaliteli bir markanın köpek için olan damlalarından alın.
Hiçbir farkı yok sadece dozu daha az uygulayacaksınız böylelikle bir tüp birden fazla kedi için yeterli olacak.
Marka tavsiyem Stronghold veya Advantage.
Veterineriniz tahmini kilolarına göre size doz önerisinde bulunur.
Yani 2 kg bir kediyle 5 kg bir kediye aynı dozda yapamazsınız.