Kedim Sürekli Saçımı Yalıyor

Ssedamiyav

1.5 aylık kedim her uyandığında saçımı mırıldayarak yalıyor anneme sorduğumda ise annesini özleyip meme arıyor olabileceğini söylüyor sizce neden?

10 CEVAP

burlo

evet anneniz çok haklı. arkadaşımın kedisi de kuyruğunu emiyordu meme diye :) ve şu an 6 aylık hala emiyor. benim kedim de pati masajı yapardı(emerken süt akışını hızlandırmak için yaptıkları hareket) yapmayı bırakınca çok üzülmüştüm ama bu onun kendi kendine yetebildiği büyüdüğü anlamına geldiğini öğreninince içime su serpilmişti :)

cat20

Keşke benimde kedim olsa

cat20

Keşke benimde kedim olsa

burlo

büyüdükçe bırakır bence ama saçınız dökülüyorsa yalarken yutma ihtimaline karşı izin vermeyin derim ve buna alışıp hep de yapabilir emin olamıyorum siz en iyisi saçınızı yalamaya başlayınca başka şeylere ilgisini yönlendirin

Ssedamiyav

Yok dökülmüyor ama yine de yapmaması daha iyi olur diye düşünüyorum. Teşekkür ederim

Elifoo

Ayy yavrum kiyamam, yalamasinda sikinti yok ama bazen hizini alamayip cignemeye baslayabiliyorlar ona dikkat edin isterseniz :)

Ecerana

Aynen arkadaşlara katılıyorum bnim kedim de saçımı yalardı ara sıra Bi gün Bi baktım kakasında saç var o günden sonra hep dikkat ettim

Ssedamiyav

Umarım bir gün olur.. ben de bu kediyi aldıktan sonra ne badireler atlattım

Ssedamiyav

Minik kuzucuk ya kıyamam.. peki bunun için benim bir şey yapmama gerek var mı

Ssedamiyav

Çok teşekkür ederim hepinize, bıraktırmaya çalışacağım