Kedim Sağlıklı Yaş Mama Yemiyor Ne Yapmalıyım?

sundowndread

Kedim hep marketteki yaş mamaları yemek istiyor. N&d'nin yaş mamalarından aldım topluca hiçbirini yemedi. Şu gourmet yaş mamayı yemek istiyor. Ne yaptıysam olmadı. Kuru mamada n&d yiyor ama yaş mama yemiyor ne yapmam lazı. Tadı lezzetli olan sağlıklı yaş mama var mı sanırım sebze kokusu geliyor diye yemiyor 😓

9 CEVAP

sundowndread

Öncelikle ikinize de cevaplatı için çok teşekkür ederim. Evet n&d mamanın yapısı bana da garip geldi ayrıca aşırı sebze kokuyor hiç ey kokusu yok. Felicia da aldım onu da yemedi. Bu arada schesir alıyorum arada ama ondan sıkılıyor çünkü tüm mamalarında illaki bir balık var. Ben toplu şekilde aldım hep schesir mamayı. İçinde farklı şeylerde vardı ama mutlaka balıkla ilgili şeyler de vardı kedim çok sıkılıyor 😓 ama bu dark serisini bilmiyordum ona bir bakayım

sundowndread

.....

Ahudr

Nd nin yaş mamasini yememesi cok normal çünkü cidden rezil bir goruntuye sahip benim tastan yumusak her seyi yiyen kedim bile yemiyor onu schesir dark serisi cok guzel onu deneyebilirsiniz.

Emirrckr

Bencede N&D yaş mama da çok bozdu biz neredeyse 1 yıldır almadık bile.
Schesir’e bir şans verin bence.
Yemezse Nutri Feline’a bakın.

sundowndread

Telefon sürekli değiştirdiği için yazım yanlışlarının kusuruna bakmayın 😀

sundowndread

Bu arada yazmayı unuttum kedim nutri felin mamayı da sevmemişti onu da denedim zamanında

Royal Canin Gastrointestinal kullanıyorum ben bir de onu deneyebilirsin

Minminik

merhaba, market maması gourmet vermiştim bende bir kaç kere şimdi acana yemiyor 3 kutu şimdiden çöpe gitti, market maması daha vermeyin mümkünse unutturun, kuru mama vermeyin yaş mama verdiğiniz gün eninde sonunda bizimki gibi çok inatçı değilse yiyecektir.

birde ödül sıvı mamalarıda aynı şekilde alışınca yaşmama yemiyorlar:(

Ahudr

Schesir dark serisi baliksiz o yuzden onu deneyin bence