Sedapet Kullananlar Var Mi

OzlemCeylan

Kedimle İstanbul'dan antebe uçuş yapacağız malum istanbulda uçuştan baya önce yollara dökülmek gerekiyor. Kedim veterinere giderken miyavliyor çünkü hiç dışarı hayatı yaşamadı bende 4-5 saat astronot çantada duracağı için sıkıntı olmaması adına veterinerin sedapet sakinleştirici yaptıracağım fakat araştırınca birkaç kötü yorum gördüm deneyimleyen veya kediyi ilaç dışında sakinleştirici önerisi olan var mı ?

5 CEVAP

OzlemCeylan

Yardımcı olursanız sevinirim

OzlemCeylan

Hiç tecrübe sahibi kimse yok mu 55 kişi görmüş

meryem_artemis

Şimdi baktım da sitede aynı konuda birçok soru sorulmuş. Çok fazla kişi de deneyimlerini paylaşmış. Bi onlara bakın isterseniz. Belki yardımcı olur.

gozdeyilmaz

Özlem Hanım öncelikle astronot çantayı hiç önermiyorum onu belirtmek isterim, kediniz yalnızca miyavlıyorsa gerek yok ama kendini parçalıyorsa o konuda bir şey diyemem. Biz uzun bi yolculuk için kullanmıştık ama çok etki etmemişti açıkçası, bazı markaların relax paste ürünleri oluyor ilk fikir olarak onu deneyebilirsiniz bence sedapet son çare olsun. İmkanınız varsa uçakta kesinlikle yanınıza alın ayrıca hüptirik gibi ödül mamalarından falanda alın biraz süreci kolaylaştırabilir

OzlemCeylan

Cevabınız için teşekkür ederim gözde hanım fakat maalesef ev içinde sakın olsada ev dışında çok miyavlayan huysuz bir kedi bende mecbur kalıyorum. Veteriner yürüme mesafesinde olmasına rağmen bir kere yürüyerek goturemedim korkusu yüzünden hep arabayla götürdüm 3-5 dakikalık yolda bile çok huysuz. Uçağa astronot çanta dışında kabul etmiyorlar ölçüsünden dolayı. Evet bende de küçük bir malt var stres önlemek amacıyla onuda kullanicam. Huptirik dediğiniz mamanın içine koyarak icirmeye calisicam zaten 0.5 ml dozunda verecekmisim İstanbul havaalaninda ve uçuş sırasında beni idare etmesi yeterli zaten temelli gidiyorum tek seferlik böyle bir işlem yapacağım yoksa benimde onu öyle görmeye asla içim el vermez ama mecburum