Acil Kedim Sarı Renk Kustu

melissa97

Arkadaşlar kedim 5-6 gündür toplam 4-5 kere sarı renkte kustu. İran kedisi olduğu için ve bir süredir malt yemediği için olduğunu düşünüp aldım fakat yedikten sonra da kustu. Bugün yemek yemediğini gördüm yaş mama verdim onu da yemedi. Kedim 4 yaşında tüm aşıları tam. Sadece su içiyor ve malt yiyor. Biraz halsiz. Benzer bir şey yaşayan var mı sabah veterinere gidene kadar ne yapabilirim?

17 CEVAP

kj0122

Kuzum zaman kaybetmeden zorla yedirmeye başla sana tavsiyelerimi uygula mamayı ez püre haline getir yedirmeye çalış suyu şırıngayla ver her saat başında yaş mamada olur şırınga desteğiyle hiç farketmez ben yaptım sen yapma şu anda kedim kötünün iyisi bazen yiyor bazen yemiyor ama zorla yedirdikçe iştahıda açılıyor onun yemesini bekleme sen zorla yedir bağışıklığı güçlensin

Ahudr

Peki tıkanıklığı gecti mi sebebi belli oldu mu ? Öncelikle yemek yemiyorsa bağışıklığınn düsmemesi için 2 hafta viyo recuperation kullanmalisiniz ve belki farkli bir hekime daha görünmeniz iyi olacaktır.Gecenlerde bir yakinimin kediside bir sikayetle veterinere goruruldu tahliller vs derken fib teshisi kondu tam tedaviye baslanacakken farkli bir veterinere daha göstermek istedi ve bu veteriner kesinlikle fib degil sadece bobreklerinde tas var dedi gerekli tedaviyi yapti ve duzeldi.Ikinci bir göz ve hatta bazen üçüncü çok daha iyi sonuclar verebiliyor.Gecmis olsun sifalar diliyorum yavruya