Kedi Kumu Önerisi

azesw

merhaba şuan kullanmakta olduğum kedi kumunu değiştirmek istiyorum ama çok fazla seçenek var. kokmayan hemen topaklanan ve en önemlisi tozlanmayan kedi kumu önerilerinizi bekliyorum. ayrıca pelet kullanan varsa bana bilgi verebilir mi memnun musunuz?

11 CEVAP

Dilarayrtsvn

Toi moi aktif karbonlu sıfır tozutma koku

KimJeongguk

Toi Moi aktif karbonlu kum tam anlamıyla tüm isteklerinizi karşılıyor. Severek kullanıyoruz şuanda.

ilaydacakir

Diğerlerinin de yazdığı gib Toi Moi cidden tam bir fiyat performans ürünü hem fiyatı çok iyi hem de asla tozutmuyor. Her türlü kumu denedim, pet fuarında toi moi bissürü tester kum vermişti öyle deneme şansım olmuştu ve artık bu kumu stokluyorum hep indirimde gördükçe.

Ben uzun süredir Petfor kullanıyorum. Topaklanması çok güzel, tavsiye ederim.

meryem_artemis

Biz de bir süre petfor kullandık ama asla önermiyorum. Hiç memnun kalmadık. Topaklanması hiç iyi değil ve feci tozutuyor. Şuan Sandy kullanıyoruz memnunuz. Toi moi'ye de bakabilirsiniz.

azesw

hepinize teşekkür ederim. toi moi alacağım

Willy-Wonka

Çok uzun süre Reflex aktif karbonlu kumu kullandım çok memnundum. Sıfır kokuydu ve topaklanması çok iyiydi fakat fiyatı baya arttı bu nedenle Garden Mix aktif karbonlu kuma geçtim. Reflexe muadil denebilir topaklanması biraz daha az ama fiyatına göre başarılı👍🏻 tozutma konusu ise, malesef her ikisi de tozutuyor

Esma_yilmaz

Benty sandy kullanıyorum, topaklanma gayet iyi ve çok fazla koku yapmıyor