Kedim Kabız Mı

Dilarayrtsvn

Kedimin kakası aylardır böyle veteriner bir sıkıntı olmadığını söylüyor ama emin olamadım mama da değiştirdik belki yaramadı diye sizce ne yapmalıyım

16 CEVAP

Dilarayrtsvn

Sizi bilgilendireceğim, gimcatın macununu araştırdım kabızlık için de çok fayda gören olmuş denemekte fayda var internetten araştırıyorum royal canini küçük bir şehirde yaşadıgım için sanmıyorum bulacağımı inşallah önerileriniz bize ve burayı okuyan birçok insana yarar çok teşekkür ederim fayda görüp denedikçe güncelleme yapacagım