Kedimin Tırnağı Koptu

Aybarsklmc

Arkadaşlar kedmin tırnağı kökğnden kopmuş

7 CEVAP

kj0122

Herhangi bir topallama veya tırnağın olduğu bölgeyi sıklıkla yalama şeklinde ekstra kanama mevcut mu şu anda?

Aybarsklmc

Hayır hiçbirşey olmamış gibi davranıyor

Aybarsklmc

Hayır hiçbirşey olmamış gibi davranıyor

Aybarsklmc

Tamam çok teşekkürler

Aybarsklmc

Birşey olur mu kendi kendine iyileşir mi ne yapmam lazım

kj0122

Tamamdır şu anda iyiyse gözle korkulacak bir durum yok gözlemi eksik tutma olur mu herhangi bir iltihaplanma ve koku olmaması lazım bu çok önemli bu gibi durumlarda baticon belki baktoban pomad önerir hekimler diyebiliyorum olduki istenildi sürekli de kullanma zehirlenme ihtimalide olabiliyor fazla kullanmaktan şikayetleri kendini belli ettiğinde hekime kesin danışmalısın

kj0122

Estağfirullah rica ederim her şey yoluna girdiğinde güncelleme yaparsan çok sevinirim geçmiş olsun