Yeni Kedi Sahiplendim Ama Kedi Kakasını Yatağıma Yapıyor

Barsuysl

Merhabalar 2 yaşında bir british shorthair sahiplendim arkadaşım 10 gün önce sokakta bulmuş onun evindeyken kakasını kuma yaıyordu ama ben alıp evime getirdim ilk gün çişimi yorganıma yaptı daha sonra kumunu değiştirdim gayet güzel kakasını ve çişini yaptı daha sonra gece tekrar yorganımın üzerine yaptı
kakası şuan dışarıda yaşadığı için kanlı veterinere götürüp kan tahlili yaptırdım ama dışkı tahlili yaptıramadım sizce yatağıma kaka yapmasını nasıl engelleyebilirim?
arkadaşımın evinde yaşarken kakasını ve çişini kuma yapıyormuş

1 CEVAP

dollfacepersian

Yeni eve alışma sürecinde bu tür şeyler olabiliyor,zamanla size ve ortamına alıştıkça geçecektir diye düşünüyorum. Çiş yaptığı yere tekrar yapmaması için sirke ile temizlemenizi tavsiye ederim.
Birde yanlış mı yazdınız bilemedim ama dışkı da kan mi vardı? "Kanlı" yazmışsınız da?