Kedim İlk Defa Mama Kustu

hills yavru mamasini kullaniyodul yetiskin proplan delicate kuzu etliye gectim aslinda yaklasik bir aydir iki mamayı karistirarak veriyodum bi sıkıntı yoktu ama bugun hillsi cokkk cok az verdim yani atiyorum 8 tane hills marka tanesi koydum 20 tane proplan koydum attim su an sayilari ve yedikten bir saat sonra tuvaletini yapti ishal olmus hemen sonra da sırf mama kustu hemen mamayı aldim önünden ne yapmam gerek

2 CEVAP

DamlaRosy

Başka bir etken yoksa mama değişimine tepki veriyor olabilir bünyesi . Aslında bir aydırda karıştırarak veriyormuşsunuz. İstersen hillsin yetişkinine geç . Bende hills yetişkin kullanıyorum bir sorun yaşamadım hiç . Ama proplanda iyidir yani bilemedim. İshali çok devam ederse kesinlikle veterinere danış

buusracikk

İshal durumu devam ederse veterinere danışmanızda fayda var. Sindirilmemiş mama kusma durumu genellikle mamayı hızlı yedikleri zaman oluyor bazen benim kedilerimde de oluyor bu