Kedim İlk Defa Mama Kustu

hills yavru mamasini kullaniyodul yetiskin proplan delicate kuzu etliye gectim aslinda yaklasik bir aydir iki mamayı karistirarak veriyodum bi sıkıntı yoktu ama bugun hillsi cokkk cok az verdim yani atiyorum 8 tane hills marka tanesi koydum 20 tane proplan koydum attim su an sayilari ve yedikten bir saat sonra tuvaletini yapti ishal olmus hemen sonra da sırf mama kustu hemen mamayı aldim önünden ne yapmam gerek

3 CEVAP

melv

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorsanız bir problem olduğunu düşünmüyorum. Arada bir benimm kedilerimde mamadan sonra mama tanelerini kusuyor. Bunun tüy yumağı nedeniyle olduğunu söylemişti veteriner hekim. Sıklıkla olmamak şartıyla normal bir durum. gimcatin macunu vardı sanırım o da bu tarz şeylerde yardımcı etken. yemezse damağına parmağınızla sürebilirsiniz fındık tanesi kadar.

ilaydacakir

Benimki de bazen çok heyecanlanıp hızlı hızlı yiyor sonrasında direkt mamayı kusabiliyor belki hızlı falan yemiştir. İshali bilmiyorum gerçi de

yani mamada belirgin taneler yoktu hepsi püre gibi olmus tüy yumagi kusmadi sadece mama ve daha sonra iki kez de sari su kustu dünden beri birşey vermiyorum simdi cok az mama koydum yemesini beklicem