Kedimde Kepek Problemi

cernby

Arkadaşlar kedim kısır 2 yaşında erkek scottish bir kedi ve 1,5 aydır kepek problemi var cok az ama gecmiyor. 3 farklı veterinere gittim birisi şampuan vitamin verdi cok pahalı iyi ürünler ve 1 ay kullandım biraz azaldı ama gecmedi, 2. veteriner asıl veterinerim tam panik atak her seye test istiyor onunla telefonla görüstüm test yapalım dedi, diğer 3. veteriner 23 yıllık veteriner hekim iç dış aşıya götürdüğümde gösterdim ve bunun normal olduğunu sadece kuyruk başlangıcı ve sırtına dogru seyrek oldugu icin yalayamıyodur sorun yok dedi. Ama icim rahatlamıyor sizce biyokimya yaptırmalı mıyım? Virbac somon mamaya gecince kepek basladı bu arada bağlantısı var mıdır önceden nd somon yiyordu kedim.

1 CEVAP

melv

merhabalar benim de kedilerimin birisinde kepek problemi var.Nd somon kullanıyorum. Sırt bölgesinde daha yoğun. Sebebini maalesef net olarak anlayamıyorlar. Geneli mama yüzünden diyor. mama değiştiriyoruz geçmiyor.