En Etkili Dış Parazit Damalsı?

ClkDgkn

Selam dostlar bildiğiniz önerebileceğiniz şöyle sağlam bi dış parazit damlası var mıdır?
Not : güncel olarak frontline kullanıyorum ama pek verim alamıyorum çok etkili değil sanki ama Stronghold'a geçmeyi düşünüyorum gerçi o da biraz tuzlu ama

2 CEVAP

Mini2019

Ben köpekte bravecto hap kullanıyordum. epey pahalı ama 3 ay etkili

ClkDgkn

Teşekkürler hemen araştırıcam ya bizim burada ki veterinerler maalesef biraz paragöz o yüzden çok güvenemiyorum