Kulağımızda Yara Çıktı

Rkandu11

Merhaba arkadaşlar. Kızımın kulağında görselde gördüğünüz gibi bir durumla karşılaştım. Veterinere gitmem gereken bir durum söz konusu mu yoksa bilgisi/tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ayrıca bu durum iç/dış parazit konuşulan ilgisi olabilir mi?

4 CEVAP

kj0122

Kulakta akıntı var mı yada tüy seyrekleşmesi gibi gözle görülebilen bir durum söz konusu mu yara dışında? Son olarak huzursuzluk mevcut mu?

Rkandu11

Kulakta akıntı veya tüy dökülmesi yok. Bugün veterinere gittik, iç/dış parazit ilacı uygulandı ve biyo rivoderm kremini tedavi olarak başladık. Şuan durum görüntüdekine göre çok çok iyi, çok şükür 🙏🏼 İlginiz için teşekkür ederim, sağolun.

kj0122

Estağfirullah rica ederim iyi olmasına sevindim geçmiş olsun

Rkandu11

Çok teşekkür ederim sağolun 🙏🏼