Kedimin Kuyruğu Kırık.

atalaitpk

Kedim 2022 Ağustos doğumlu 2022 Kasımda sahiplendiğimizde kuyruğu kırıktı o zamandan beri bir sorun görmedik sizce bir sorun teşkil eder mi?

2 CEVAP

derendmry

merhaba bizim kedimizde de aynısı vardı kuyrukta kuruma şişme ya da dokunduğunda acı yoksa sıkıntı olmuyormuş maalesef benim kedimin kırığı iltihap toplamaya başladığı için omurlardan iltihap ilerlemesin diye kesildi uç kısım da kurumaya başlamıştı ağaç dalı gibiydi.

meryem_artemis

Benim de kedimin kuyruğu iki yerinden kırılmış. 2.5 aylık iken sahiplendim. Şuan 1 yaşında. Kuyruk çoktan kaynamıştı bize geldiğinde o yüzden şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık. Umarım yaşamayız da.