Yavru Kedi Sütü

Merhaba arkadaşlar yavru kediler için en iyi kitten milk hangisi acaba bir kaç araştırma sonucunda Gimcat Goat Milk iyi olarak gördüm fakat ürün hakkında hiç bir videoya denk gelemedim aranızda kullanan varsa benimle deneyimlerini paylaşa bilirmi lütfen ve hangi markayı tercih etmeliyim bilgi sahipleri fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurum herkese çok teşekkür ederim

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Gimcat'in süt tozu kalitelidir, kullanabilirsiniz. Bunun dışında Royal Canin'in süt tozu da tavsiye ediliyor.

Bol patili günler dilerim.