Yavru Kedide Halsizlik İştahsızlık

Arkadaşlar dükkanda baktığım kedinin süt dişlerinden biri çürümüştü ve dilinin ortası kararmıştı
Belediyeye götürmüştüm süt dişi düşeceği için bir şey olmaz dedi ve dilinin kararması normal dedi
Bir ağrı kesici iğne yaptı ve antibiyotik ilaç verdi ama kedi şu an iştahsız çok az yiyor yaş mama krema bile yemiyor davranış olarakta eski enerjisi yok
Ben mi çok abarttım bilmiyorum ama özel kliniğe götürmeme gerek var mı bu durum 2 gündür böyle

4 CEVAP

Kedi 4 aylık

HaydutveNazli

kedi bu şekilde devam ederse malesef sonu çok iyi olmaz şuan nasıl?

Şu an iyi çok şükür
Veteriner de antibiyotikli iğne olmuştu ondan kaynaklıydı sanırım bu sorun
Ek olarak kuru ve yaş mamasını değiştirdim bunları iştahlı yedi
Haşlanmış tavuk vs de yedi
Tuvaleti de normal şu an

Şu an iyi çok şükür
Veteriner de antibiyotikli iğne olmuştu ondan kaynaklıydı sanırım bu sorun
Ek olarak kuru ve yaş mamasını değiştirdim bunları iştahlı yedi
Haşlanmış tavuk vs de yedi
Tuvaleti de normal şu an