Kedi Kumu Önerisi

noelanne

Kedim için veterinerden aldığım bir kum kullanıyordum fakat çok tozlanma yapıyor. Everclean kadar pahalı olmayan ama kaliteli orta fiyatlı bir kum öneriniz var mı acaba

5 CEVAP

noelanne

ikinize de çok teşekkür ederimm:)

ilaydacakir

Toi Moi’nin aktif karbonlusundan çok memnunum bissürü kum denedim bu ara bunu stokluyorum. N 11’de kuponlarla falan çok uyguna geliyor hem de ikili paketi

KimJeongguk

Toi Moi aktif karbonlu favorimiz şuanda. Tozutması çok az, Topaklar taş gibi oluyor ve koku minimum düzeyde. Tavsiye ederim.

Ahudr

Sandy aktif karbonlu da gayet güzel cokta ince taneli oldugu icin tirnaklara girmiyor tozutma zaten yok tavsiye ederim.

Zafer043

Bastet kullanıyorum bende o da tozsuz ve topaklanmasi güzel migros ta indirime giriyor.