Merhaba Kedimin Irkını Bilmiyorum Fikri Olan Var Mu ?

Maysa

Miamia ailemizin yeni üyesi 1 ay önce araba motorundan çıkartılmış ve iyileştikten sonra onu sahiplendik. Ama ırkını merak ediyoruz. Bi fikriniz var mı acaba

6 CEVAP

Altinoz

Smokin kediye benziyor, ama cok tatlisin sen

suegven

ayakta olan fotoğrafı çok güzel :D Smokin kedinin cinsi, benim oğlumda öyle.

Ben Smokin cinsi kediye benzettim

DEMET92

Aman Allah ım çok tatlı bir minik bu ya:)))))) Bayıldımmm... Öncelikle bir canı sokaklardan kurtardığınız için teşekkür ederim size. % 99 simokin bu yani Tuxedo cinsi. Sağlıklı ve mutlulukla büyümesi dileğiyle. Yüzünün güzelliği hayatına yansır inşallah .))

esma6363

Aynen bu smokin ve gerçekten çok tatlı allah sağlkla büyümeyi nasip etsn

esma6363

Ben de dşardan kedi aldm onun cinsi tekirdr deilmi aynı dier tekir kedilere benziyo ve tekir bi sokak kedisinin yavrusuydu