Kedimin Gözü Sulandı

Gizemlibiri

Kedimin bu gün sağ gözü suluydu ve şişmişti veterinere götürdüm damla verdi 5 gün damlatmamı sonrasında tekrar kontrole gitmemi söyledi ancak akşam oldu ve kedim bi anda peş peşe 5 6 kere hapşırdı sonrasında da daha hapşırmadı yani kötü bir şey var mıdır umarım yoktur da bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfennn...

2 CEVAP

aslihan_e

Kedi nezlesi ya da Korona belirtisi olabiliyor göz sulanması. Genellikle ilk belirtisi ağlıyor gibi gözlerde yaşarma oluşmasıdır. Bağışıklığını yüksek tutmaya çalışın ve bol sıvı almasını sağlayın. Şuanlık başka yapacak bir şey yok. Yalnız son zamanlarda alerji riski oluşturabilecek, daha önce yemediği mama-yiyecek verdiyseniz o ihtimal de düşünülmeli.

Aslıhanın dediklerine ek olarak crystalin alıp pamuk yardımıyla kedinin sulanan gözüne sürebilirsin.