Mama Tavsiyesi

Kagan_

Merhabalar ben 6 aylık bir british kedi sahiplenmistim şuanda birlikte olduğumuz 3.yılımıza yaklaştık.Aşısını vs her şeyini yaptırıyorum he gün malt veriyorum kısaca iyi bakmaya çalışıyorum.Ben mama olarak proplan mama kullanıyorum çok araştırmadım pahali diye iyidir düşüncesinde aldım ama bugün baktığımda çokta tavsiye edilmiyormuş birde hayvan deneyi yapıyormuş bende değiştirmeye karar verdim ama ne alınır bilmiyorum sizin fikrinizi almak istiyorum fiyatı fark etmez kaliteli bir mama söylerseniz çok sevinirim

4 CEVAP

DamlaRosy

Ben hills kullanıyorum. İçeriği ve güvenilir olmasından dolayı onu önerebilirim.

Hills
Optimeal
Sanabelle
Anatolian
Royal Canin deneyebilirsiniz

HaydutveNazli

hangi mamanın sizin kediye yaradığını anlayıp anlayamamanız tamamen şans işi. royal canin veya proplandan sonra da kediler farklı mamaları yemek istemiyorlar genellikle.
benim 3 kedim var 1 erkek 2 dişi deneyimlerim şu şekilde;

hills : 3 kedimi de hills ton balıklı ile büyüttüm son derece sağlıklıydılar son 6 aydır kaç paket aldıysam da kedilerim isteksiz yedi ve günden güne soldular
advanced: kedilerimin kaka kalitesini mahvetti hiç yaramadı
mera: ishal etti malesef ve protein oranı yüksek paketi bile bitiremedim
nutrifeline: petshopcu denemem için verdi kediler yemedi bile
royal canin: ödül maması gibi tepki verdiler çok yemek istediler ama sağlıksız kilo aldılar malesef
nd: şuan az tahıllı balıklısını alıyorum biraz fazla kaka yapıyorlar ama sağlıklı görünüyorlar

Proplan kötü bir mama değil orta segment içinde fiyatına göre et olan Royal canin le kiyaslanamaz bile Royal bildiğiniz çöp eğer seviyorsa devam edebilirsiniz bütçe dahilinde alabiliyorsaniz sanabelle
Brit çare
Virbac
Advance
Nd dicem ama içeriği bozdu
Bunlardan da deneyebilirsiniz mama tamamen kediyle alakalı bir durum kimisi kaliteli alır iyi gelmez kimiside kalitesiz dediğimiz mamalardan alır kediye çok iyi gelir biraz deneme yanılma yoluyla anlarsınız